PERVİN TÖRE'DEN ERENLER'E ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten ile birlikte Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti

PERVİN TÖRE'DEN ERENLER'E ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten ile birlikte Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette Erenler ’deki eğitim konuları ele alındı. Erenler Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün eğitim konularındaki birlikte yürütülen faaliyetler ile ilçedeki okullarının genel durumları da görüşüldü. İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Erenler Belediyesi’nin eğitime yapmış olduğu katkılardan dolayı Başkan Cavit Öztürk’e teşekkür etti.
EĞİTİM ÖNCELİĞİMİZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk ise, ‘‘Ülkemize yeni değerler yetiştirilmesi için özellikle eğitim alanında gereken her türlü desteği veriyoruz. Öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitimlerine devam edebilmeleri, en iyi şartlarda bilgiye ulaşabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz ve gerekli desteği sağlamaya devam edeceğiz. Eğitim her zaman öncelikli konularımız arasındadır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE