PİDE FIRINLARI MESAİDE

Geyve’de Ramazan Ayının başlaması ile birlikte, iftar sofralarının vazgeçilmezi olan tırnak pidesi ve içli pide de sofralardaki yerini almaya başladı.

PİDE FIRINLARI MESAİDE

Ramazan’ın gelişiyle birlikte, Ramazan’la özdeşleşen pide de fırınların tezgahlarında satışa sunulmaya başlandı. Yumurtalı tırnak pideler sofralardaki yerini alırken, vatandaşın talebine göre içli pidelerde fırınlarda yapılıyor. Yıllardır Geyve’de fırıncılık yapan Külte kardeşler Fırınında da aynı heyecan devam ediyor.
SİPARİŞE GÖRE  PİDE
Susamlı ve İçli pideleri hazırlayan Külte Kardeşler ramazanın her günü yüzlerce  içli pide hazırlıyor. Geyve’de Ramazan ayının gelmesiyle birlikte yoğun bir çalışmanın içine girdiklerini ifade eden Külte Kardeşler, Ramazan’da içli pidenin yoğun bir şekilde talep edildiğini ifade ederek, ramazan ayına özel verdikleri bu hizmetten vatandaşın büyük memnuniyet duyduğunu belirttiler.
FARKLI LEZZET
Müşterilerinin evlerinde hazırladıkları kıymalı, kuşbaşlı, Kaşarlı veya sucuklu içlerini fırında pideye döşeyip pişirdiklerini söyleyen Külte kardeşler "Ramazan ayı münasebetiyle içli pideye vatandaşlar rağbet gösteriyor. Vatandaşımız hazırladıkları içleri bize getiriyor. Bizde Ramazan ayı boyunca müşterilerimize pide yapıyoruz. Müşterilerimiz oldukça memnun” dediler. Namık CİHAN/GEYVE

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER