Sağdıç'a veda yemeği

Kocaeli’ne tayin olan Karasu İlçe Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, “Kısıtlı imkânlar ile güzel görevler yapmaya çalıştık. Çok şükür faili meçhul bir olayımız olmadı” dedi

Sağdıç'a veda yemeği

Kocaeli’ye tayin olan Karasu İlçe Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç için veda yemeği verildi. Yemeğe Karasu Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Kaşıgüzel, Karasu Garnizon Komutanı Bahadır Helli, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İsproğlu ve Karasu emniyet teşkilatı eşleriyle birlikte katıldı. Sağdıç’a düzenlenen iftar yemeğinde Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam tarafından başarı belgesi verildi.
MOBESE KAMERALARI
Gürçam, “Müdürümüz, Karasu’da MOBESE için çok büyük emek harcadı. Keşke tamamen bittiğini de görebilseydi” diyerek başarı belgesi verdi. Sağdıç’a makamında eşi ile çekilmiş seramik tablo da hediye edildi. Kocaeli’ne tayin olan Sağdıç ise duygularını gizleyemedi. Sağdıç, “3 buçuk yıldır Karasu’da görev yapıyorum. Kısıtlı imkânlar ile güzel görevler yaptık, yapmaya çalıştık. Çok şükür faili meçhul bir olayımız olmadı”dedi.
ATAMAYI BEKLEYECEK
Karasu İlçe Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç’ın tayin olmasının ardından vekaleten yerine geçen Karasu İlçe Emniyet Amiri Erşat Kabasakal’ın da tayin olduğu öğrenildi.İl Emniyet Kaçakçılık Organize Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcılığı görevine getirildiği öğrenilen Kabasakal, ilçeye yeni emniyet müdürü atamasının yapılmasını bekleyecek.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE