Sakaryalıları buluşturan iftar

Ankara’daki Sakaryalılar, geleneksel iftar programında bir araya geldi. İftar programına Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa İsen ve AKP’li Milletvekilleri de katıldı

Sakaryalıları buluşturan iftar

Sakaryalılar Vakfı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde, Ankara’daki Sakaryalılar bir araya geldi. Tes-İş Mali Sekreteri Sedat Çokol’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programına Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa İsen, AKP Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Ali İhsan Yavuz, Koop-İş Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Hak-İş Genel Mali Sekreteri Fahrettin Kütükçü, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın’ın yanı sıra çok sayıda bürokrat ve iş adamı da katıldı. Programda konuşan Sakaryalılar Vakfı Başkanı İrfan Çelik, Ankara’daki Sakaryalıların her yıl geleneksel hale getirilen iftar programında bir araya geldiğini söyledi.
PLAKET VERDİ
Çelik, “İftar yemeğimize katılan Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterimiz Mustafa İsen ve milletvekillerimiz ile birlikte diğer katılımcı arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. Gecenin ev sahipliğini yapan Tes-İş Mali Sekreteri Sedat Çokol’a, İsen tarafından teşekkür plaketi verildi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE