SERDİVAN YENİ BULVAR'DA ÇALIŞMALAR SONA YAKLAŞTI

Serdivan yeni bulvar projesinde devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Toçoğlu, “Serdivan ulaşımı için oldukça önemsediğimiz 7. Cadde üzerindeki bulvar projemizde de artık sona geldik” dedi.

SERDİVAN YENİ BULVAR'DA ÇALIŞMALAR SONA YAKLAŞTI

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan 7. Cadde güzergahında devam eden yeni bulvar çalışmalarını inceledi. Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar’dan yeni arter üzerindeki trafik geçişleri ile ilgili bilgiler alan Başkan Toçoğlu, projenin kısa süre içerisinde tamamlanacağını açıkladı.

ÜNİVERSİTE
Toçoğlu, “Serdivan ulaşımı için oldukça önemsediğimiz 7. Cadde üzerindeki bulvar projemizde de artık sona geldik. Yeni bulvarın hizmete alınması ile birlikte 7. Cadde üzerinden yeni bulvara, buradan da Kampüs yoluna ulaşım sağlanacak. Böylelikle üniversitemize ulaşımda alternatif bir seçenek de oluşturmuş oluyoruz. Kısa süre önce Rektörümüz Muzaffer Elmas ile de bir araya geldik. Projenin üniversitemiz açısından da önemsendiğini ifade edebilirim” diye konuştu.

YENİ ADIMLAR
Şehrin ulaşım geleceğini ilgilendiren yeni projelerin de sözünü veren Başkan Toçoğlu, “Kısa süre önce kamuoyuna duyurduk. Şehrin ulaşım altyapısı konusunda kararlı bir yöntem izlemekteyiz. İnşallah hafta içi şehrin ilk katlı otoparkının temelini atıyoruz. Bunun yanı sıra Serdivan Kafeler Caddesi başta olmak üzere şehrin muhtelif alanlarında devam eden kavşak düzenleme ve güzergah yenileme çalışmalarımız söz konusu. Yatırım programımız öncülüğünde Sakarya’nın ulaşım geleceğini yakından ilgilendiren adımlar atmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE