SERDİVAN'DA İŞYERLERİ SAHURA KADAR AÇIK OLACAK

Serdivan Belediye Encümeni’nde alınan karar doğrultusunda ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren umuma açık istirahat ve eğlence yerlerine yönelik açılış-kapanış saatleri Ramazan Ayı kapsamında yeniden düzenlendi.

SERDİVAN'DA İŞYERLERİ SAHURA KADAR AÇIK OLACAK

Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada 01.00’a kadar açık olan işyerlerinin Ramazan Ayı kapsamında sahur vaktine kadar hizmet verebileceği belirtilirken, “İşyeri açma ve çalışma ruhsatlarına ilişkin yönetmelik hükümlerine istinaden Serdivan sınırları dahilinde faaliyet gösteren umuma açık istirahat ve eğlence yerlerinin açılış ve kapanış saatleri belediye encümeni tarafından yeniden belirlenmiştir” ifadelerine yer verildi.
ODALARA BİLGİLENDİRME
Konu ile ilgili ilçe genelindeki işletmelere yönelik açılış-kapanış saatleri ile ilgili kamu kurumlarının yanı sıra esnaf odalarının da bilgilendirildiği ifade edildi. Açıklamada ayrıca bu bağlamda Serdivan’da Ramazan Ayı’nın huzur ve güven içerisinde idrak edilmesi noktasında belediye ekiplerince de belirli periyodlarda denetimlerin yapılacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER