SERDİVAN'IN BÜTÇESİ 100 MİLYON LİRA

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başkanlığında gerçekleşen meclis toplantısının ikinci oturumunda 2018 mali yılı bütçesi görüşüldü.

SERDİVAN'IN BÜTÇESİ 100 MİLYON LİRA

Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından hazırlanan 2018 mali yılı bütçesi ile ilgili maddeler tek tek okunarak meclis üyeleri bilgilendirildi. Tüm maddelerin okunmasının ardından yapılan oylamada, Serdivan Belediyesi’nin 2018 mali yılı bütçesi oy birliği ile 100 milyon TL olarak belirlendi.
PLANLI BÜYÜME
Başkan Yusuf Alemdar, Serdivan’ın planlı büyüyen bir ilçe olduğunun altını çizerek: “2018 Serdivan için yeni vizyon projelerin hayata geçeceği bir yıl olacak. Cadde 54, Şelale Park ve Darboğaz Deresi’nde çalışmalar son hız devam ediyor. İnşallah önümüzdeki günlerde bu projelere yenilerini ekleyeceğiz. Serdivan ekonomiden kültüre, sağlıktan turizme tüm alanlarda her geçen gün planlı büyümeye devam ediyor. İlçemize ve vatandaşlarımıza yeni hizmetlerin kazandırılması noktasında 2018 yılı bütçemizi hazırladık. İnşallah Serdivan’ımızı bugün olduğu gibi yarın da hemşerilerimizle birlikte; onların öneri, talep ve ihtiyaçları doğrultusunda inşa etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER