Soğuk paramı ödesin

Arifiye’de yaşayan Zakir Yıldız isimli çatı ustası, 2007 yılında Ferizli Belediyesi’nin çatısını yaptığını ancak parasını alamadığını iddia etti

Soğuk paramı ödesin

Çatı ustası Zakir Yıldız, Ferizli Belediyesi’nin çatısını yaptığını ancak parasını alamadığını iddia etti. Dönemin belediye başkanı Hüseyin Kaşkaş döneminde Müteahhit Ali Engin’in işi olan Ferizli Belediyesinin çatısın yaptığını ifade eden Yıldız, “Yaklaşık 25 bin TL alacağımı alamıyorum. Ben yanımda çalışan işçilerin parasını bankadan kredi çekip ödedim. 2007 yılından beri bir kuruş bile para alamadım” dedi.
MADDİ KRİZ
Maddi krizden kurtulmak için arabasını da sattığını vurgulayan Yıldız, “Belediye borcu kabul ediyor. Paramı almak için müteahhitti ve belediyeyi mahkemeye vermiştim. Ancak beni o dönemde ikna edip davayı geri aldırdılar. Sonra paramı yine ödemediler. Kimse benim derdimle ilgilenmiyor. Konuyla ilgili olarak belediyeye müfettiş gelmişti ve benden dosyaları istediler. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile görüşmek istedim, olmadı. Ben yaptığım çatıyı sökmeye kalksam hemen polisi ararlar. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk sesimi duysun ve paramı ödesin” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE