TARAKLI'DA ÖRNEK OLACAK KAMPANYA

Taraklı Kültürevi önünde, Sakarya Kan Bağışı Merkezi otobüsünde gerçekleştirilen etkinlik gün boyu sürdü. Kan bağışı kampanyasından verilen bir ünite kanın 3 kişiye hayat verdiği vurgulandı.


TARAKLI'DA ÖRNEK OLACAK KAMPANYA

Etkinliğe Taraklı Kaymakamı Okan Dağlı, Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Karadaş ve Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz de katıldı. Kan bağışçılarını ziyaret eden Kaymakam Dağlı, kan bağışında da bulunarak etkinliğe Destek verdi.
TEŞEKKÜR ETTİ

İlçe Jandarma Komutanlığının rütbeli personel, erbaş ve erlerinin kan bağışı etkinliğine toplu olarak katılarak kan bağışında bulunmaları memnuniyetle karşılandı. Kızılay Doktoru Gassan Kerbi Abdulkerem: ‘’Kızılay Kan Bağış Ekibi olarak bütün Taraklı Halkı ve sakinlerine kan bağışı konusunda duyarlılığı ve kurtardıkları canlar için teşekkür ederiz’’ dedi.
3 KİŞİ HAYAT

Kızılay Taraklı Koordinatörü Alaattin Yılmaz da , ’ Kan yapılamayan tek ilaç. Bir kişiden alınan kan 3 kişiye hayat veriyor. Ben başta bağışçılarımız olmak üzere etkinliğimize katılan ve destek veren herkese teşekkür ediyorum.’’ dedi

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER