'TİCARET HAYATININ MERKEZİYİZ'

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan; SESOB yönetim kurulu üyeleri, Türk-İş Eski Genel Mali Sekreteri Enver Toçoğlu ve Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı ile birlikte Serdivan Belediye Başkanı Y

'TİCARET HAYATININ MERKEZİYİZ'

Yeni dönem belediye başkanlığı görevinin Yusuf Alemdar’a hayırlı olması temennisinde bulunan ziyaretçiler, yeni vizyon projelerle birlikte Başkan Alemdar’ın hizmet bayrağını daha da yukarılara taşıyacağını belirttiler.
İLÇE EKONOMİSİ
Serdivan’da ticari hayatın artan nüfusla birlikte planlı bir şekilde büyüdüğüne dikkat çeken Alemdar, bu durumun da ilçe ekonomisine doğrudan katkı sağladığını belirterek, “Ticaret hayatının merkezi konumuna gelen Serdivanımızda 4 bin 304 işletmeye ev sahipliği yapıyoruz. Bu kapsamda 2 bin 183 esnafımız yatırımlarını ilçemize gerçekleştirerek hemşehrilerimize en güzel hizmeti vermek için gayret ediyorlar. Ticari anlamda yapılan tüm hizmetler, ilçemizin yanı sıra şehrimizin de ekonomisine katkı sağlıyor. Biz de hizmet noktasında en ince ayrıntısına kadar planlamalarımızı yaparak, tüm adımlarımızı esnaflarımızla ve yatırımcılarımızla birlikte atıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort