TOPÇA KAVŞAĞI CUMA GÜNÜ AÇILIYOR

12 yeni ulaşım projesinden biri olan TOPÇA Katlı Kavşağı araç trafiğine açılıyor. Köprüde çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu açıklayan Fatih Pistil, kavşağın Cuma günü açılacağını söyledi

TOPÇA KAVŞAĞI CUMA GÜNÜ AÇILIYOR

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, TOPÇA Katlı Kavşağı’nın Cuma günü itibariyle hizmete açılacağını duyurdu. 12 yeni ulaşım projesinden biri olan TOPÇA Katlı Kavşak projesinin bölge ulaşımına yeni bir soluk kazandıracağını ifade eden Pistil, Karasu istikametine giden araçların köprü aracılığıyla direk ulaşım sağlayabileceklerini belirtti.
İLK KATLI KAVŞAK
Pistil sözlerini şu şekilde sürdürdü: “12 yeni ulaşım projemizden biri de TOPÇA Katlı Kavşağı’ydı. Köprü kısmında çalışmalar tamamlanmak üzere. D-100 istikametinden şehrimizin Kuzey bölgesine gidişler artık köprü aracılığıyla sağlanacak. Şehir merkezi ulaşımları için alternatif yollar ise kısa sürede tamamlanacak. Şehrin ilk Katlı Kavşak projesi ile bölge ulaşımları rahatlayacak, zaman zaman yaşanan trafik sıkışıklıklarının önüne geçilecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER