TURİZM'LE HENDEK KAZANACAK

Dikmen ve Aksu’da temaslarda bulunan BBP Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, “ Hendek’te yayla ve doğa turizmini geliştirecek projelerimizle ekonomik bir kalkınma modeli sağlayacağız. Bizim projelerimizle herkes kazanacak” .

TURİZM'LE HENDEK KAZANACAK

DİKMEN VE AKSU ZİRVESİ
BBP Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, gece-gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.   Dikmen ve Aksu Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Babaoğlu, büyük bir coşku ile karşılandı. Babaoğlu iki mahallenin de sorunlarını çok iyi bildiğini anlatarak turizm projelerinden bahsetti. Dikmen’de konuşan Babaoğlu, “Sıkıntıları ve sorunları biliyoruz. Özellikle Dikmen’de bulunan Sağlık Ocağında kalıcı bir doktorun olması için çalışacağız. Gençlerimiz için spor sahası ve Mahallemizin cemiyetlerde kullanabileceği bir salon yapacağız. Seçim sonrası herkesin başkanı olacağız diyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

YERİNDE TESPİT
Dikmen ziyaretinin ardından Aksu Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Babaoğlu, aktarılan sorunları dinleyerek, “Aksu’nun çözülemeyecek sorunu yok. Tüm sorunları samimiyetle ve gayretle acilen çözüme kavuşturacağız” ifadelerine yer verdi. Hendek’in doğal güzellikleriyle dikkat çektiğine vurgu yapan Babaoğlu, “Yaylalarımız var. Yaylalarımız bizim hepimizin ikinci evidir. Bir kültürdür, gelenektir. Yaylalarımız için bölge halkına ekonomik kalkınma sağlayacak çeşitli projeler üreteceğiz. Hendek köylerinde çiftçimize, esnafımıza büyük bir ekonomik kalkınma sağlayacağız” dedi.

PROJELER
Çamlıca Göl Yayla projesine değinen Babaoğlu, “Yıllardır keşfedemediğimiz bu güzellikleri, doğal yapısını bozmadan yapacağımız turistik tesisler ile hem ilçemize hem de turizme kazandıracağız.Mesire alanı,konaklama tesisleri, restorantlar, çocuk eğlence alanları, festival alanları, doğa yürüyüş parkurları, dağ bisiklet kulübü, paintball oyun parkurları ve çoklu oyun parkurları projelerimiz var. Bunlar hayata geçirdiğimizde Hendek ekonomisi şaha kalkacak” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER