Ülkücü gençlikte bayrak değişimi

Hendek Ülkü Ocakları’nda üniversite kampüs başkanlığına Fatih Demirtaş getirildi.Bayrak devir teslim törenine konuşan MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel, her zaman gençlerin yanında olacaklarını belirtti.

Ülkücü gençlikte bayrak değişimi

Hendek Ülkü Ocakları’nda üniversite kampüs başkanlığına Fatih Demirtaş getirildi Hendek Ülkü Ocakları Binası’nda gerçekleşen bayrak devir teslim törenine MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Adayları Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır,Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal, yönetim kurulu üyeleri ve ülkücü gençler katıldı.
HİZMET
Görev teslimi öncesi Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal “ Burada yetiştireceğimiz donanımlı gençlerimizin vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için hayırlı hizmet edeceklerine inanıyorum” diye konuştu. MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel de gençlerin her zaman maddi ve manevi olarak yanlarında olacaklarını belirterek gençliğin yetişmesi için üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini ifade etti.
BİRLİK
Konuşmaların ardından Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal Türk Bayrağı’na sarılı Kuran-ı Kerim’i Üniversite Kampüs Başkanlığı görevine getirilen Fatih Demirtaş’a teslim etti.Türk Bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim’i teslim alan Üniversite Kampüs Başkanı Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü Öğrencisi Fatih Demirtaş, telsim aldığı bayrağı en güzel yere getirmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaları gerçekleştireceğini söyleyerek ülkücü yemini etti.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER