'VATANDAŞI MAHCUP ETMEDİK'

AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu, 25. ve 26. Dönem Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ve Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Dr. Murat Yılmaz Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a misafir oldu.

'VATANDAŞI MAHCUP ETMEDİK'

DOĞAL GÜZELLİKLERİ
Tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve sosyal tesisleriyle turizm noktasında Serdivan’ın önemli bir rol üstlendiğini belirten Prof. Dr. İsen, Başkan Yusuf Alemdar’ın hayata geçirdiği projelerle Serdivan’a yeni ve farklı bir yön çizdiğini ifade etti. Milletvekili Uncuoğlu ise, yeni dönemde hizmet bayrağını daha yükseklere taşımanın en büyük hedef olduğunu vurguladı.
UYUMLU HAREKET
Serdivan’ın yeni dönemde daha da gelişeceğini belirten Başkan Alemdar, yapılacak projeleri ve yatırımları ilçe halkıyla birlikte planlayacaklarını söyledi. Bu güne kadar kendisine güvenen ve destek olan vatandaşları mahcup etmediğini, bundan sonra da aynı hizmet anlayışıyla çalışmaya devam edeceğini belirten Alemdar, “Serdivanımızı geleceğe en güzel şekilde taşımak için milletvekillerimizle uyum içerisinde hareket ettik. Tüm projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER