YANGIN ÇIKAN EVDE KENEVİR ELE GEÇİRİLDİ

Emniyet Müdürlüğünün ilimizde uyuşturucuya yönelik gerçekleştirdiği operasyon kapsamında takibe aldığı bir evde yangın çıktı.

YANGIN ÇIKAN EVDE KENEVİR ELE GEÇİRİLDİ

Hendek’te bulunan  evde 61 kök hint keneviri ele geçirildi. Evde yapılan araştırmada, bir bölümün özel olarak havalandırma ve ısıtma sistemi ile döşendiği dikkatlerden kaçmadı.
Edinilen bilgilere göre  İl Emniyet Müdürlüğü Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince ilçe genelinde uyuşturucu madde imal ve ticareti için kullanılan yerlerin ve şüphelilerin tespiti için yapılan çalışmalara konu yerlerden biri olduğu anlaşılan ikamette önceki gün sabah saatlerinde yangın çıktı. Çıkan yangın üzerine, itfaiye ve emniyet görevlileriyle birlikte gerekli müdahale yapılırken, Polis binada araştırma başlattı.
İKİ KİŞİ GÖZLATINDA
Polisin araştırması sırasında ikametin bir bölümünde ana kimyasallarla desteklenmiş ve GDO ile oynanmış skunk adı verilen dişi hint keneviri yetiştirildiği tespit edildi. İkamette  yapılan aramada; saksılarda yetiştirilen 61 kök uyuşturucu madde  (yaklaşık 3 kg uyuşturucu madde elde edilebilecek ) ele geçirilirken, S.V.(32) ve A.T.(32) yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan bilgilendirmede ilimiz ve çevresinde suç ve suçlulara karşı yürütülen kararlı mücadele aralıksız devam edeceği belirtilirken, olayla ili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE