'Yarım kalan projemiz yok'

Sapanca Belediyesi ekipleri tarafından yapılan çalışmalar, başkan İbrahim Uslu tarafından incelendi. Başkan uslu, inceleme gezisi sırasında yaptığı açıklamada, “Yarım kalan projemiz yok” dedi.

'Yarım kalan  projemiz yok'

Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu, belediye olarak hayata geçirilen projeleri yerinde inceledi. Başkan Yardımcısı Hüseyin Yaşar Öz ile birlikte proje sahalarına giden Uslu, ekiplerin asfalt, parke, bordür, kaldırım, çocuk parkları, genişletilen yollar, yeni açılan yollar, peyzaj ve bitkilendirme çalışmalarını yerinde inceledi.
PROJELER
İlçenin dört bir yanında çalışmaların hızla devam ettiğini ifade eden Uslu, “Yarım kalan proje yok, söz verdiğimiz gibi projelerimizi birer birer hayata geçiriyoruz. Seyir terası projesinde bazı aksaklıklar nedeni ile gecikme oldu, fakat şimdi devam ediyor. Göl Mahallesi’nde Belediye Spor Kompleksi projesini ve Uzunkum Bisiklet ve Yürüyüş Yolu projesini hizmete açtık. Alışveriş ve Kültür Merkezi(AVM), Kurtöy Deresi Rekreasyon Alanı, Mavikentİstanbuldere deresi Rekreasyon Alanı ve Kestanelik Mevki Kentsel Dönüşüm projeleri eş zamanlı olarak çalışmaları sürüyor” dedi.
YOL VE ASFALT
Diğer yandan belediyenin normal çalışmalarının da sürdüğünü ifade eden Başkan Uslu, “Kaldırım, yol genişletme, yeni yolların açılması, asfaltlama, peyzaj, gibi çalışmaları 4 koldan sürdürüyor. Ayrıca sıcak havalarda mesai merhumu gözetmeksizin yoğun çaba gösteren personelime çok teşekkür ediyorum” diyerek bilgi verdi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER