YAŞAM MERKEZİ BÜYÜKŞEHİR'İN

Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısında konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Yaşam Merkezinin daha iyi, daha profesyonel ve uygun şartlar da halkımıza hizmet sağlayabilmesi için kira bedeli karşılığında verilmesini uygun gördük” dedi.

YAŞAM MERKEZİ BÜYÜKŞEHİR'İN

Erenler Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Salonunda Belediye Başkanı Fevzi Kılıç Başkanlığında gerçekleşti. Meclis toplantısına belediye çalışmaları hakkında bilgi vererek başlayan Başkan Kılıç, “Ortak gayemiz ilçemize halkımızın hak ettiği hizmetleri, yatırımları kazandırmak” dedi. Başkan Kılıç, sahada yürütülen çalışmaları yakından takip ettiğini ifade ederek, “Belediyemizde vatandaşlarımızı dinleyerek sorunlara kalıcı çözüler bulmak adına çalışıyoruz. Amacımız daha yaşanılır bir Erenler inşa etmek. Belediyemizde vatandaşlarımızı ağırlarken bir taraftan da sahada belediye birimlerimiz tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceliyoruz” dedi.
BÜYÜKŞEHİR’E TAHSİS
Başkan Kılıç, “Biz göreve gelmeden önce de sadece makamında oturan bir başkan olmayacağımızı defalarca ifade etmiştik. Biz sorumluluklarımızın, omuzlarımızdaki yükün farkındayız. Çalışmalarımızdan kalan zamanlarımızı halkımızla geçirmeyi seviyoruz, inanın bu bize güç ve motivasyon veriyor. Biz Erenler’in güzel insanını gönülden seviyoruz” dedi. Gündem dışı konuşmalar ile başlayan Meclis toplantısında konuşmaların ardından gündem maddelerine geçilirken, oy birliği ile alınan kararla Erenler Belediyesi tarafından yapımı gerçekleşen Yaşam Merkezi Büyükşehir Belediyesi’ne tahsis edildi. Tahsisle ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Kılıç, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile konu hakkında birkaç kez bir araya geldik. Tesisin daha iyi, daha profesyonel ve uygun şartlarda halkımıza hizmet sağlayabilmesi için kira bedeli karşılığında verilmesini uygun gördük” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER