YUSUF ALEMDAR TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 1 Kasım genel seçimlerinin ardından başlattığı teşekkür ziyaretlerine Arabaacıalanı ve Yazlık Mahalleleri’nde devam etti. Alemdar vatandaşlara çikolata ikram etti

YUSUF ALEMDAR TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 1 Kasım genel seçimleri sonrası yaptığı teşekkür ziyaretlerinde Arabacıalanı ve Yazlık Mahallesi’ndeki kahvelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Alemdar kahve ziyaretlerinde de vatandaşlara çikolata ikram ederek, sandıklara yansıttıkları iradelerinden ve gösterdikleri destekten ötürü teşekkür etti. Feraset sahibi milletin oynanan her oyunun farkında olduğunu dile getiren Başkan Yusuf Alemdar, Türkiye genelinde % 49’luk oy oranıyla partilerinin tekrar iktidara getirilmesinin millet tarafından hem içeriye hem de dışarıya yönelik verilen en güzel cevap olduğunu belirtti.

OYUN
Başkan Yusuf Alemdar, “Milletimiz oynanan her oyunun farkındadır. Bu oyunlara da asla pirim vermeyeceğini 1 Kasım genel seçimleri ile birlikte bir kez daha göstermiştir. Feraset sahibi milletimiz yine, yeniden hizmet diyerek; vizyon projelerin, büyümenin ve istikrarın 13 yıldır adı olan AK Parti’ye evet demiş ve tek başına iktidar görevi vermiştir. Aziz milletimizin omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun her zaman bilincinde olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bundan sonra da aynı bilinçle çalışmaya, hizmet etmeye, üretmeye, görüşü ne olursa olsun herkesi kucaklamaya ve birlik olmaya devam edeceğiz.” dedi. Alemdar, Serdivan’da toplam 222 sandıkta vatandaşların güven ve huzur içerisinde oylarını kullandıklarını belirterek, seçimlere olan ilgiden ve katılımlarından dolayı tüm Serdivanlı vatandaşlara bir kez daha teşekkür ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE