'ZAMAN KAYBETME ŞANSIMIZ YOK'

Sakaryapark’ta muhtarlarla bir araya gelen Başkan Kılıç, “Artık zaman kaybetme gibi bir lüksümüz yok. Tam kadro sahada olacağız” dedi

'ZAMAN KAYBETME ŞANSIMIZ YOK'

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakaryapark’ta muhtarları ağırladı. Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül, Kültür ve Sosyal İşler Koordinatörü Ramiz Şengül ve birim personelleri katıldığı toplantıda konuşan Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, “Artık seçim bitti, ilçemiz adına ben bu dönemde çok güzel çalışmalara imza atılacağına inanıyorum. Allah yardımcımız olsun” dedi. Muhtarlarla her zaman istişare halinde olacaklarını ifade eden Başkan Kılıç, “Siz muhtarlarımız bizim mahallelerdeki gözümümüz, kulağımızsınız. İlçemizi hep birlikte yöneteceğiz” dedi.
ACİL SORUNLARA ÇÖZÜM
Kaybedilecek bir günlerinin bile olmadığına vurgu yapan Başkan Kılıç, “Göreve geldiğimiz günden bu yana bir taraftan ziyaretçilerimizi ağırlarken bir taraftanda mahallelerimizdeki sorunlarla ile ilgilenmeye, acil olanları hemen çözmeye çalıştık. Artık zaman kaybetme gibi bir lüksümüz yok. Tam kadro sahada olacağız. Hiçbir şekilde ayrı gayrı yok, biz bir aileyiz. Sizler yaptığınız iş ile bizim işlerimizi kolaylaştırıyorsunuz. Eksikleri tepsit ederek, hep birlikte el ele ilçemize birlikte hizmet edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER