‘Kiralık’ rezaleti

Sezonun ikinci yarısı başladı. Hem de büyük bir rezilikle başladı!

17 maçta 13 gol yiyen, son 9 maçta yenilmeyen Sakaryaspor 3 yeni transferiyle çıktığı Ergene Velimeşe deplasmaında dağıldı! İkinci yarıya müthiş hazırlık yaptığımızı dün herkes gördü. Zirveyle fark 12’ye çıktı.

Şimdi dünkü maçı bir kenara bırakıp Sakaryaspor’da yaşanan “Kiralık” rezalatine gelelim.

Sakaryaspor’u kendi işletmesi zannederek o kutsal formaya kiralık yazmak kabul edilebilir bir durum değil. Sakaryaspor’un marka değerini ve Sakaryaspor camiasını kimse küçük düşüremez. Bu skandal fikir kimden çıktıysa ve kim bu fikre ortak olduysa derhal istifa etmeli!

Ayrıca sezon başında bu şehrin desteğiyle 8-9 Milyon TL ödenip transfer açıldı. Devre arasında bu şehrin desteğiyle 2.5-3 Milyon TL para toplanıp geçmişte yaptığınız borçlar ödendi. Ve utanmadan hala bu şehir Sakaryaspor’a destek vermiyor algısı oluşturuluyor. Cumhur Genç yönetimi 2 aylık süreçte siz ne verdiniz Sakaryaspor’a? Yazık çok yazık!

YORUM EKLE
YORUMLAR
Veli süleymanoğlu
Veli süleymanoğlu - 2 hafta Önce

Koskoca sakarya sporumuzun ne hallere düşmesine mi yanayım,yoksa bu kadar rezil yönetilmesinemi

Gökhan çoban
Gökhan çoban - 2 hafta Önce

Yazık çok yazık gelir gelmez Şaban hocayı getirediler takımı dağıttılar Kurtarıcı diye aldıkları 3 adam tırt geldikleri takımlarda bile oynamamışlar geldiği gibi kırmızı kart gören yazık Yaşar Zımba paralar nerde diyenler takımı ne hale getirdiler köy takımına yenildiler küme düşmeyelim

İsmail Bildan
İsmail Bildan - 2 hafta Önce

Forma bir şehrin onurudur.

İbrahim Sezer
İbrahim Sezer - 2 hafta Önce

Muhtemelen futbolcular da emir kulu olarak taşımak zorunda kaldıkları formadaki üsluba tepki verdiler ve gayretsiz oyunla ortaya hezimet çıktı.

banner22

banner21