Köpeğe çarptı, ardına bile bakmadan gitti!

Kocaali'de yolda oynayan yavru köpeğe çarpıp kaçan sürücü güvenlik kamerasına yakalandı. Köpeğin sahibi aile olayın ardından gözyaşları döktü

sakaryayenihaber.com - 
Alınan bilgiye göre olay, perşembe günü Kocaali'ye bağlı Gündoğdu Mahallesi'nde (Yeni Mahalle) yaşandı. Çamdağ yolundan Kocaali istikametine ilerleyen otomobil, yolda oynayan yavru köpeğe çarptı. Çarpmanın etkisiyle köpek yola savrulurken, sorumsuz araç sürücüsü ise bir kaç saniye durup yoluna devam etti. Çevredeki büyük köpekler giden aracın arkasından uzun süre havladı. 

HIRKASIYLA SARDI
Köpeklerin sesi üzerine yola çıkan ev sahipleri, yaralı köpeğin yanına koştu.
Sahiplendiği köpekleri evinin önünde bakan Ertuğrul Alemdar'ın eşi, üzerindeki hırkayı çıkarıp köpeği kucağına alarak hemen eşi Ertuğrul Alemdar'ı aradı. Alamdar, gözü yaşlı çocuklarıyla birlikte yavru köpeği alarak ilçede bulunan bir veterine kliniğine götürdü. 
Durumu ağır olan ve tedavileri sonrasında sağlık durumu iyiye giden köpeğin arka ayağının kırıldığı öğrenildi. Alemdar ailesi köpeği eve getirerek tedavilerine kendileri devam ediyor.

KAMERA GÖRÜNTÜLERİNİ İZLEYİNCE ÖĞRENDİLER
 Ertuğrul Alemdar, eve döndükten sonra güvenlik kamerası görüntülerini izlediğinde ise olayın nasıl gerçekleştiğini öğrendi. 
Bir aracın köpeğe çarpıp kaçtığını gören Ertuğrul Alemdar, güvenlik kamerası görüntüleriyle birlikte kendisi de bir konuşma yaparak görüntüleri sosyal medyada paylaştı. 
Ağlayan oğlunun görüntülerini de paylaşan baba Alemdar, sorumsuz sürücüye sitem ederken sözleriyle insanlık dersi verdi. 
 

YORUM EKLE