2 tane dolmuşu var... Kriz vurdu, gören şaşkına döndü!

Sakarya'da 2 tane kırmızı dolmuş plakası olan şoför Hasan Süzer, mazot parası toplayamayınca aracı bırakıp sokakta kağıt topladı...

2 tane dolmuşu var... Kriz vurdu, gören şaşkına döndü!

sakaryayenihaber.com-

KRİZ VURDU
Koronavirüs, dünyada olduğu gibi ülkemizde de her sektörü vurmuş durumda. Sakarya'da bulunan Beşköprü-Yeni Stadyum Kırmızı Dolmuş Hattı'nda iki adet aracı ve plakası olan şoför Hasan Süzer, dolmuşçuların kriz sürecinde yaşadığı sorunları ilginç bir protestoyla dile getirdi. Dolmuşçuların mazot parasını çıkaramadığını söyleyen Süzer çöp aracıyla dolaşıp kağıt topladığı görüntüleri sosyal medyada paylaştı.  Çöpü karıştırırken çekilen görüntüde yetkililere seslenen Süzer, yaşadıkları krize çözüm bulunmasını istedi. Dolmuşçu Hasan Süzer, "1 haftadır mazot parası çıkaramıyoruz. Araçlarımızı yarı yarıya böldük. Şu anda çalışan araçlarımızın sadece yarısı çalışıyor.  Hırsızlık mı yapalım? Yetkililerin bize yardımcı olmasını istiyoruz. Onlardan yardım talep ediyoruz." dedi.

O DOLMUŞÇUDAN "ŞAKA YAPTIK" AÇIKLAMASI

Görüntülerde konuşan dolmuş sahibi Süzer, haber hattımıza konuyla ilgili bir açıklama video gönderdi. Süzer, görüntülerin bir şakaya ait olduğunu ve arkadaşlarının bunu ciddiye alıp basına yolladığını belirterek,"Hükümet ve devletimizin yanındayız. Şaka yapmıştık" dedi. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 23:12
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adi belli değikl
Adi belli değikl - 7 ay Önce

Bu haber tamamıyla fiyasko inanmayın kendi aralarında şaka yapılmıştır sonrada il buralara gelmiştir tamamen yalan

Çiğdem Kayacan
Çiğdem Kayacan - 7 ay Önce

Bari soyadını düzgün yazaydınız

Malazgirt....71
Malazgirt....71 - 7 ay Önce

kazanırken Devlete 1krş fazla vermezsin amma ; işler kesat ise Devlet bu işe el atsın.....

Çaldıran  1514
Çaldıran 1514 - 7 ay Önce

Dolmuşçunun cepli kefeni var galiba....

SIRADAKİ HABER