96 yaşındaki Emine nine koronayı yendi

Akyazı Devlet Hastanesi’nde kovid-19 tedavisi gören 96 yaşındaki Emine Coşkun ile hastasından virüs kapan Uz. Dr. Asiye Güngörmüş şifa bularak sağlığına kavuştu. 

96 yaşındaki Emine nine koronayı yendi

Akyazı Devlet Hastanesinde yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedavisi gören 96 yaşındaki Emine Coşkun 14 günlük tedavi sürecini tamamladı. Yaşlı kadınının hastaneden uğurlanması sırasında konuşan Başhekim Dr. Yavuz Tepeçınar, şifayla taburcu olan Emine Coşkun ile ilgilenen Dahiliye Uzmanı Dr. Asiye Güngörmüş’ün de kaptığı virüsle enfekte olduğunu dile getirdi.  Başhekim Tepeçınar “14 gün önce Emine Teyzemizi kovid-19 tanısıyla yatırdık ve tedavi sürecine başladık. Çok şükür kendisini bugün taburcu ediyoruz. Aynı zamanda Emine Teyzemize bakan Dahiliye Uzmanımız Dr. Asiye Güngörmüş de kovid oldu. Doktor arkadaşımızda sağlığına kavuştu. Hastamızla doktorunu şifa ile uğurlamaktan dolayı çok mutluyuz.” dedi. 
96 yaşındaki Emine Coşkun, hastalığı yenmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek “Rabbime çok şükür. Benimle ilgilenen doktor hanıma da benden virüs bulaşmış o da çok şükür sağlığına kavuşmuş. Hastanede doktorlarımız, hemşirelerimiz ve hasta bakıcılarımızdan çok memnun kaldım. Hepsinden bütün çalışanlardan Allah razı olsun.” diyerek taburcu oldu.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 14:51
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER