Atatürk Stadı pandemi hastanesine mi çevriliyor?

Sakarya'da hastanelerdeki doluluk oranlarının yüzde yüz seviyelerine ulaşması sonrası Sakarya Yeni Atatürk Stadyumu'nun pandemi hastanesine çevrileceği iddia edildi. Yetkililer ise bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.

Atatürk Stadı pandemi hastanesine mi çevriliyor?

sakaryayenihaber.com - 

Tüm ülke genelinde olduğu gibi Sakarya'da da son dönemlerde vaka sayıları artış gösterdi. Şehirde pandemi hastanesine döndürülen Eski Kadın Doğum Hastanesi ve Yenikent Devlet Hastanesi'nde boş yer kalmayınca Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi de pandemi hastanesine dönüştürüldü.

PANDEMİ HASTANESİ

Hastanelerdeki doluluk oranları maksimum seviyeye ulaşınca, yetkililer yeni çözüm yolları aramaya başladı. Çalışmalar sürerken bugün ortaya ilginç bir iddia atıldı. İddiaya göre, hastanelerin dolması sonucu Sakarya Yeni Atatürk Stadyumu'nun pandemi hastanesine dönüştürüleceği öne sürüldü.

MÜMKÜN DEĞİL

Konuyla ilgili görüştüğümüz yetkililer ise iddiaların asılsız olduğunu söyledi. Böyle bir durumun mümkün olmadığını söyleyen yetkililer, ihtiyaç halinde öncelikli olarak KYK yurtlarının tercih edilebileceğini belirtti.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 00:31
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
TATANGALAR
TATANGALAR - 2 ay Önce

ŞU KONGRE YAPILMASIN DİYE HER TÜRLÜ PALAVRA ATILIYOR YA, SESLİ GÜLÜYORUM.