Bankada şok! Para sayan kişide korona çıktı

Erenler'deki Dörtyol Sanayi Sitesi içinde bulunan bir bankada yaklaşık 10 kişide korona çıkınca tüm personel karantinaya alındı, şubedeki tüm kadro değişti

Bankada şok! Para sayan kişide korona çıktı

sakaryayenihaber.com-

Bir korona şoku da bankada yaşandı. Erenler Dörtyol Sanayi Sitesi içindeki banka şubesinde çalışan bir personel rahatsızlanması üzerine hastaneye gitti. 

Muayenesinde korona semptomu olduğunu gören doktorlar, personele test yaptı. Yapılan korona testi pozitif çıkınca, bankada panik yaşandı.

 Para sayma bölümünde çalışan personel tedavi için evine gönderildi. Korona tanısı konulan personelin, bankadaki tüm görevlilerin eline geçen paraya temas ettiği belirtildi. 

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekipleri, paraya temas ettikleri gerekçesiyle bankada çalışan 14 personele izole olması yönünde bilgi verdi. 

Tüm banka çalışanları evlerinde karantinaya alınırken, bankanın genel merkezi şube için geçici olarak yeni bir kadro kurdu. Dezenfekte edilen bankada şu anda yeni gelen personel çalışıyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 14:07
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Daniel Amokachi
Daniel Amokachi - 3 hafta Önce

Yani haber kendi içinde çelişiyor bir çok bilgi yanlış.. Yaklaşık 10 kişide çıktı yazıosunuz.. Sonra 1 kişinin testi pozitif yazıosunuz. Bir alt satırda 14 kişi izole edildi diyosunuz.. Yani bu kadar uydurma haber olur bari arayıp doğrusunu öğrenme zahmetinde bulunsaydınız..

Haber şu aslında...

Dörtyol sanayi sitesinde bir bankada 1 çalışanda koronovirus tespit edildi. Banka güvenlik amaçlı çalışanlarını 14 karantinaya aldı. Banka zaten durum karşısında hazırlıklı olduğu için dönüşümlü personel çalıştırdığından mevcut kadrosunda izinli olan çalışanlar görevi devraldı..

SIRADAKİ HABER