Bari burada yapmayın! Ateş kuyruğunda korona tehlikesi

SAÜEAH Merkez Kampüsü'nde bu sabah onlarca kişi ateş ölçümü için sosyal mesafenin olmadığı uzun kuyruklar oluşturdu

Bari burada yapmayın! Ateş kuyruğunda korona tehlikesi

SİZ YAPMAYIN
Haber hattımıza şehirden sosyal mesafenin hiçe sayıldığı, tehlikeli manzaraların görüldüğü fotoğraflar gelmeye devam ediyor. Son fotoğraf SAÜEAH Merkez Kampüsü'nden geldi. Hastanenin giriş katında korona tedbiri için ateş ölçümü yapıldı ancak, tedbir alınırken büyük bir tehlike oluştu.
UZUN KUYRUKLAR
Ateş ölçümünün yapıldığı Göğüs Hastalıkları koridordunda uzun kuyrukalr oluştu. Ateş ölçümü için sıraya giren vatandaşlar sosyal mesafeyi unuttu, birbirlerine yakın mesafede bekledi. Bazı vatandaşların maske dahi takmadığı görüldü. Bazı vatandaşlar bu duruma tepki gösterse de, sıradakiler yapılan uyarılara aldırış etmedi. 
BU REZALET
Konuyla ilgili Whatsapp İhbar Hattımıza(0531 209 49 49) şikayet mesajı yazan bir okuyucu,"Bu rezalet şehrin pandemi konusunda hizmet veren tek hastanesinde. Görüyorsunuz ne sosyal mesafe var, ne de herhangi bir uyarı. Korona olup olmadığımızı kontrol ederken hepimizi hasta edecekler. Bu manzara her sabah oluşuyor Lütfen çözüm bulunsun" dedi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 12:58
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
iffet dergi
iffet dergi - 6 ay Önce

Bütün gün geziyorlar günlere iftar ve mukabelere devam sonra ateş çıkınca ...korkusu doğru hastaneye ..oturun evinizde bırakın çarşıyı pazarı evde ibadet yapın hastalanacaksınız

Takipci halk
Takipci halk - 6 ay Önce

Yok ya biz bu işi başaramıycaz Allahım koru

ahmet sahin
ahmet sahin - 6 ay Önce

millet anlamiyor birakin hastalansinlar o zaman anlarlar maske takmayi sosyal mesafeyi boyle vurdum duymazlar icin ugrasmaya degmez

SIRADAKİ HABER