Bu fotoğrafa çok iyi bakın... Berra Sakarya'yı ağlattı

Sakarya'da koronavirüs sebebiyle otelde kalan 112 şoförü Sinan Anıl'ın kızıyla balkondan hasret giderdiği anlar sosyal medya binlere ulaştı

Bu fotoğrafa çok iyi bakın... Berra Sakarya'yı ağlattı

sakaryayenihaber.com-
Azim ÇELİK'in haberi

Sinan Anıl, Sakarya 112'de uzun yıllardır görev yapıyor. Ambulans şoförü bir çok salgında görev yaptı, çok acı manzaralar gördü... 

Evine gitmeden saatlerde çok mesai yaptı, çok kez ambulans üzerinde sabahladı...Şuan yaşadığı şey ise bütün bunlardan çok daha farklı... Genç şoför, son günlerde kızıyla aynı havayı soluyup yan yana gelememenin hüznünü yaşıyor...

Kovid-19 hastası vatandaşların hayatını kurtarmak için, gerektiği yerde onlara temas ederek çalışan sağlıkçı baba uzun zamandır evine gitmeyip otelde kalıyor.

Tüm kahraman sağlıkçılarımı gibi o da bu süreçte korumak için çaba gösterdiği eşi ve 4 yaşındaki kızı Berra'dan ayrı kaldı...Hayatında hiç böyle bir duygu yaşamadığını anlatan Anıl, sosyal medyada yaptığı paylaşımla herkesi ağlattı.

Kızıyla camdan görüştüğü anları fotoğraflayan Anıl, "Bu benim kızım 4 yaşında aynı şehirdeyiz, koklayamadan, sarılamadan yaşıyoruz. Balkondan ve camdan görebiliyorum, otelde kalıyorum. Olur da enfekte olrusam onlara ,canlarıma bir şey olmasın." ifadelerini kullandı.

Tüm Türkiye'den bu hasretin bitmesi için, bu sıkıntılı günlerin son bulması için sorumluluk alması gerektiğini belirten Anıl paylaşımnda, "Baba evi süpürdüm gel hasta olmazın diyor... Annesine babamı özledim ama söylemedim üzülmesin diye diyor. Biz taşın altına elimizi değil canımızı koyduk. Ricam herkes sorumluluğunu bilsin. Sevdiklerimiz bizi çok özeldi, bir an önce yenelim şu illeti." yazdı.

Sakarya Yenihaber Gazetesi olarak sağlığımızı temin etmek için sevdiklerinden ayrı düşen kahraman sağlıkçılarımıza minnetterız.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Son devrin Din Mazlumu
Son devrin Din Mazlumu - 7 ay Önce

Umarım en kısa zamanda sağ selim babalar ve anneler çocuklarına ve sevdiklerine kavuşur.Tüm masum ve mazlumların Allah yar ve yardımcısı olsun.Bu pandemi tüm zalim ve zorbalara ders ve hidayet vesilesi olsun sevginin, dostluğun barış ve huzurun başlangıcı olsun inşAllah.

Takipci halk
Takipci halk - 7 ay Önce

Benimde torunum babasını balkondan görüyor polis polisleride hatırlıyalım çok zor bir durum allah butun çalışanları korusun

MEVLÜT SUNMAN
MEVLÜT SUNMAN - 7 ay Önce

NE YAZILABILIKI ALLAH YARDIMCILARI OLSUN TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARININ

Mehmet
Mehmet - 7 ay Önce

Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

Halk
Halk - 7 ay Önce

Kuzum Allah sağ sağlıklı olarak babana kavuştursun inşAllah seni,..

Emine intepe
Emine intepe - 7 ay Önce

Allah yar ve yardımcıları olsun tüm sağlık çalışanlarımızın eksikliğini göstermesin insAllah

Irfan ates
Irfan ates - 7 ay Önce

Rabbim hepinizin yardimcisi olsun.

SIRADAKİ HABER