Erenler’de 5 binadaki karantina için başkandan açıklama

Erenler Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Erenler de 5 binada bulunan 58 kişinin karantinaya alınması konusunda açıklama yapan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Karantinadaki vatandaşlarımız ile süreci birlikte atlatacağız” dedi.

Erenler’de 5 binadaki karantina için başkandan açıklama

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Erenler Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Erenler Mahallesinde  5 binada bulunan 58 kişinin karantinaya alınmasına ilişkin yaptığı açıklamada, “Karantina kararı alınmasıyla birlikte karantinadaki vatandaşlarımıza erzak ve temel ihtiyaçları konusunda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

‘YANLARINDAYIZ’

Başkan Kılıç açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Erenler Mahallemizde 5 bina, 13 dairede alınan karantina kararının alındığı andan itibaren ekiplerimiz karantinadaki 58 vatandaşımız ile irtibatta. Karantina süreci kapsamında hemşehrilermizin destekçisi olacağız ve süreci birlikte atlatacağız inşallah. Umuyoruz ki en kısa sürede bu süreci atlatacağız. Unutmayalım ki Covid-19 alacağımız tedbirlerden daha büyük değildir” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2020, 16:41
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER