Fotoğraf sabah çekildi: Evrenköy'den koronaya gider!

Adapazarı'nda yolcu taşıyan bir özel halk otobüsünde çekilen fotoğraflar tedbirsizliği gözler önüne serdi. Adeta üst üste yolculuk yapan öğrenci ve vatandaşlar,"Korona var mı yok mu belli değil. Canımız kimler emanet, sesimizi duyun" dedi

Fotoğraf sabah çekildi: Evrenköy'den koronaya gider!

sakaryayenihaber.com-

Sakarya'da haber merkezlerine gelen fotoğraflar, koronavirüsle ilgili yaşanan tedbirsizliği ortaya koymaya devam ediyor.

Son gelen fotoğraflar ise bir vatandaş tarafından Evrenköy-Karapınar arası yolcu taşıyan özel halk otobüsünde çekildi.

Fotoğrafta öğrenci ve vatandaşların adeta üst üste yolculuk yaptıkları görüldü. 

İçişleri Bakanlığı'nın genelgesiyle ayakta yolcu taşınması yasaklanmasına rağmen, otobüs işletmecileri para kazanmak için halkın sağlığını umursamıyor.

Maske, mesafe, hijyen ve bir çok tedbirin en üst seviyelerde uygulandığı bugünlerde yapılan bu hareket büyük tepki çekti. 

Konuyla ilgili gönderilen şikayet mesajında, "Merhabalar, bu görüntü bugün çekilmiştir. Evrenköy-Karapınar otobüsü. Pandemi sürecinde önlemler alınıyordu, nerede? Bu otobüs hattı okul yolu üzerinde olduğu için ulaşımlarını otobüsle sağlamak zorunda olan öğrenciler var. Malesef sağlıkları tehlikede. Her şey için çok geç olmadan önlemler alınmalı. Korona var mı, yok mu? Canımız kimlere emanet? Bu tedbirsizliği ne olur görün. Gereğinin yapılmasını arz ederim!" ifadeleri yer aldı.

Sakarya Yenihaber Whatsapp İhbar Hattı: 0531 209 49 49 - Şikayetleriniz bu sayfada yayınlanır

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 14:57
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet sakaryalı
Ahmet sakaryalı - 4 ay Önce

Şu anda otobüste gidiyorum bayanın birisini yaklaşmaması için uyardım delimi ne dedi yanımda oturan bir bay maske çenesinde

Takipci halk
Takipci halk - 4 ay Önce

Yazık günah ek sefer koyun ölürmüsünüz belediye duyurulur korucukta aynı