banner67

Gidişat çok kötü! İşte Sakarya'daki 7 günlük vaka sayısı...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, il bazında 7 günlük Covid-19 vaka sayılarını açıkladı. İllere göre haftalık vaka sayısı,  Sakarya'da her 100 bin kişide 103,01 oldu. Bu sonuca göre Sakarya'da bir haftada yaklaşık 1.030 yeni vaka tespit edildi.

Gidişat çok kötü! İşte Sakarya'daki 7 günlük vaka sayısı...

sakaryayenihaber.com -

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, haftalık yüz bin nüfusa karşılığa gelen vaka sayısında bazı illerde belirgin artış oluğu konusunda uyardı. Bakan Koca sosyal hesabından illere göre haftalık vaka sayısını içeren tabloyu paylaştı. Koca, “Haftalık 100.000 nüfusa karşılık gelen vaka sayısında bazı illerimizde belirgin artış var. Normalleşmeyi konuştuğumuz şu günlerde daha hızlı normal hayata dönebilmek için her birimiz tedbirlere daha çok uymalıyız” ifadelerini kullandı.

SAKARYA'DA KORKUTAN ARTIŞ

Bakan Koca'nın açıkladığı verilere göre Sakarya'daki haftalık vaka sayısı 100 bin kişide 103,01 oldu. Buna göre Sakarya'da 15-21 Şubat tarihleri arasında 1.031 yeni vaka tespit edildi. Sakarya'da 8-14 Şubat tarihleri arasında 770 yeni vaka tespit edilmişti. Bir haftada şehirdeki bu hızlı yükseliş korkutan tabloyu gözler önüne sermiş oldu.


Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2021, 13:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 3 gün Önce

Yasak gününde gezin soytarı gibi... Düzelir. Biz eve kitlendik millet sokaklarda. Allah ala canınızı...

Ayten
Ayten - 3 gün Önce

Bu gezenlere hakkımı helal etmiyorum bitmez bu hastalık bu sorumsuzlar yüzünden

İsimsiz
İsimsiz - 2 gün Önce

Valla anlamış değilim İstanbul nasıl bu sıralamaya girmiyor bunda bi gariplik var beence salın kim olursa olsun bitsin gitsin artık kaldıki benim eşim oldu ne hikmetse bana geçmedi hemde ilk zamanlarda oldu Taktiri ilahi vadesi dolan gidiyor

Hk
Hk - 1 gün Önce

Kısıtlama var ama herkez dışarda geziyor düşmez tabi polislerde hic birşey demiyor sıkı bir denetim lazim

Ismail Çoban
Ismail Çoban - 6 saat Önce

bu iyi günlerimiz..bugün küçük bir işim için uzun zamandır gitmediğim yerlere bir uğradım..sosyal mesafe sıfır parklar dolu oturaklar yine öyle..sigara içenler.maske takmayan esnaflar..gözüm bir dolmuşa ilişti o kadar kalabalıktıki dolmuş..yazık sağlık çalışanlarına