Hendek Belediyesi 2000 kişinin su sponsoru

Türkiye’ye yurtdışından gelecek ve Sakarya’da gözetim altında tutulacak Türk vatandaşları için Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ihtiyaçlar dahilinde su sponsoru olduğunu duyurdu.

Hendek Belediyesi 2000 kişinin su sponsoru

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından kaçarak Türkiye’ye gelen ve Sakarya’nda 14 günlük gözetim altına alınan vatandaşlar için Kızılay’a yiyecek ve içeçek temin etme görevi verildi.

Konuyla ilgili Kızılay’a destek olan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu devreye girerek yurtdışından gelen ve Sakarya’da gözetim altında tutulan tüm Türk vatandaşlarının su ihtiyaçlarını karşılayacağını duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 09:56
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Çelik
Ahmet Çelik - 2 ay Önce

Allah razı olsun aynı özveriyi diğer belediyelerden de bekleriz sivil toplum örgütleri ne iş yapıyor? Aynı ilgi ve özveriyi sivil toplum örgütlerindende bekleriz! Vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamakta sorun yaşayamayan bir ülkenin vatandaşlarıyız bu zorlu süreçte herkes kendi üzerine düşen görevleri yapmalı! Kamuoyu, uyarılara ve yasaklara ciddiyetle uymalı. Hickimse ne kendi sağlığıyla nede bir başkasının sağlığıyla oynamamalı.!

SIRADAKİ HABER