İşte Sakarya'da en tehlikeli yerler!

Sakarya'nın korona haritası, son günlerde adeta "kırmızıya" döndü. Adapazarı, Serdivan ve Erenler gibi merkez bölgelerin tamamen kırmızıya döndüğü görüldü. İşte haritada vakaların en yoğun olduğu yerler...

İşte Sakarya'da en tehlikeli yerler!


sakaryayenihaber.com-

Sakarya'da korona haritası son günlerde oldukça kızardı. Hasta sayısının fazla olduğunu ve ağır hastaların bulunduğu sembolize eden kırmızı renk bazı bölgeleri tamamen kapladı.

Şehirde özellikle Adapazarı kent merkezi, Serdivan ilçe merkezi ve Erenler'in bir çok bölümünde rengin tamamen kırmızıya döndüğü görüldü. 

Bu bölgelerin yanında Camili, Korucuk, Geyve, Karapürçek ve Akyazı'nın bazı köylerinde de kırmızı rengin fazla olduğu dikkat çekti.

Genel olarak bakıldığında ise haritada daha önce yeşil ve mavi renklerin bulunduğu bölgelerin bir çoğunda kırmızı rengin yoğunlaştığı haritaya yansıdı.

Bilindiği üzere Sakarya'da vakalar son günlerde bazı günler 150'nin üzerine çıkmış, günlük test sayısı ise 2 bine yaklaşmıştı. Ükedeki artışla orantılı olarak artan vakalarımız, kent genelinde tehlikeli bir durum oluşturdu.

Yetkililer, Sakaryalı tüm vatandaşlara kalabalığın bulunduğu alanlara girilmemesi ve evde kalınması konusunda uyarı yapıyor.

İŞTE KORONA HARİTASINDA SON DURUM

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 13:59
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Takipci halk
Takipci halk - 4 hafta Önce

Güvenli yer kalmadı tatil bitti ama kadınlara turlar başladı kime ne anlatıyorsunuz efendiler

SIRADAKİ HABER