İşte Sakarya'da koronaya yakalanan polis sayısı!

Sakarya'da vatandaşı korumak için şehrin dört bir yanında nöbet bekleyen 4'ü üst rütbeli 30'a yakın kahraman polis koronavirüse yakalandı.

İşte Sakarya'da koronaya yakalanan polis sayısı!

sakaryayenhaber.com - Azim ÇELİK

Sakarya'da koronavirüsle mücadelede büyük bir yol kat edildi. Şehirde virüse karşı açılan savaşta başrol isimler sağlıkçılarımız. Kovid-19 mücadelesinde sağlıkçıların yanı sıra, şehirde vatandaşın sağlığı ve güvenliği için gece-gündüz çalışan polislerimiz de var. Sosyal mesafe, sokağa çıkma yasağı ve diğer sınırlamaların denetimini yapan kahraman polislerimiz de gece-gündüz demeden çalışıyor. 

ONLAR DA KAÇAMADI

Bazı noktalarda vatandaşa yakın temas etmek zorunda kalan, şehrin güvenliği için herkes evindeyken sokaklarda güvenliğimiz için koşturan polislerimizden bazıları koronavirüse yakalandı. Bu polislerden bazıları görev başındayken temaslı olarak bazıları ise sosyal hayatında koronavirüse yakalandı. Alınan bilgiye göre Sakarya'da 4'ü üst rütbeli olmak üzere çeşitli birim ve görevlerde olan 30'a yakın polis koronayla savaşıyor. Bazıları hastanede, bazıları ise yurtlarda karantina altında bulunuyor. Enfekte olan polisler arasında durumu ağır olan hastanın bulunmadığı öğrenildi.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Omorfoos
Omorfoos - 6 ay Önce

Allah basta korona olmak uzere tum fitne,fucur ve ... denen yalan haber sitesinin iftiralari ve olumsuz algi calismalarindan korusun tum polislerimizi.

SIRADAKİ HABER