Karantina İçin Hendek’e 232 kişi getirildi!

Koronavirüs tedbirleri kapsamında iş adamı, öğrenci, işci ve ailelerin bulunduğu 232 kişilik grup karantina için Hendek’e getirildi.

Karantina İçin Hendek’e 232 kişi getirildi!

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt dışından Ülkeye getirilen İş adamı, Öğrenci, İşci ve Ailelerin bulunduğu 232 kişilik grup Hendek’e getirilerek Hendek Abdurrahman Gürses Erkek Öğrenci Yurduna yerleştirildi.

232 kişi 14 gün karantina

Tedbirler kapsamında Hendek Abdurrahman Gürses Erkek Öğrenci yurduna yerleştirilen ve aralarında İş adamı, Öğrenci, İşci ve Ailelerin bulunduğu 232 kişilik grup 14 gün boyunca karantina altında tutulacak.

Polis konvoyu ile geldi

Hendek Abdurrahman Gürses Erkek Öğrenci Yurduna yerleştirilen ve 14 günlük karantina altında tutulacak olan 232 kişilik kafile, yapılan sağlık kontrollerinin ardından otobüslere Polislerin geniş güvenlik önlemleri altında Hendek’e getirildi.

Psikolojik destek ve güvenlik

Yurtlarda, Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkililerinin yanı sıra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında görevli Sosyolog ve Psikologların da destek vereceği ayrıca Polis ekiplerinin de çevrede güvenlik önlemleri alacağı öğrenildi.

Mehmet Kavis

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 10:53
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER