Korona bu fotoğraftan bir kişiyi eksiltti

Pamukova'da yaşayan 29 yaşındaki Özlem Zeybek, korona sebebiyle tedavi gördüğü hastanede kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi

Korona bu fotoğraftan bir kişiyi eksiltti

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK
Koronavirüs, şehirde acı izler bırakıyor. Acı dolu son olay, Pamukova ilçesinde yaşandı. 29 yaşındaki Özlem Zeybek, semptom göstermesi üzerine gittiği hastanede test yaptırdı. Test sonucu "pozitif" çıkınca SEAH Merkez'de tedavi altına alınan Zeybek'in durumu ağırlaştı. Genç kadın, yoğun bakımda tedavşi görürken vücudunda kan pıhtılaşması meydana geldi. İlaç tedavisi uygulanan Zeybek, kalp krizi sonucu hayata veda etti. Bu ölüm Zeybek'in eşi, ailesi ve sevenlerini yasa boğdu. 2 yaşında kız çocuğu olan kadın baba ocağı olan Kaynarca İmamlar Mahallesi'nde gözyaşları arasında sonsuzluğa uğurlandı.

GERİYE FOTOĞRAFLAR KALDI

Özlem'den geriye eşi ve çocuğuyla çekildikleri fotoğraflar kaldı. Aile fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak üzerine sevgi dolu notlar yazan Zeybek, ölümünden 10 gün önce kızının fotoğrafını paylaşarak "Kıymetlim, prensesim, her şeyim" notunu yazmıştı. Koronavirüs, mutlu aile fotoğrafından bir kişi eksiltti. 

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2020, 00:44
banner3
YORUM EKLE