Korona hastaları için ihtiyaç paketi dağıttılar

Sakarya İl Müftülüğü Tarafından Covid-19 hastaları için hazırlanan ihtiyaç paketleri teslim edildi.

Korona hastaları için ihtiyaç paketi dağıttılar

Sakarya İl Müftülüğü Manevi Destek Birimi koordinatörlüğünde, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Covid servislerinde tedavi görmekte olan kimsesiz, bakıma muhtaç ve yaşlı hastalar ile tedavileri uzun süren bakım hastalarına verilmek üzere tedarik edilen 398 parça hasta ihtiyaç malzemesi (çamaşır ve pijama) hazırlandı.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "İl Müftümüz Hasan Başiş ve İl Müftü Yardımcılarımız Paşa Bektaş, Faruk Güneş, Mehmet Şahin ve  Dr. Ravza Cihan gözetiminde, Manevi Destek Görevlisi ve İl Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı Neşe Yıldırım ve Zeynep Merey ile birlikte hazırlanan paketler  8 Mayıs Cuma günü SEAH yönetimine verilmek üzere hastane Manevi Destek Görevlisi ve İl Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı Mahir Demir tarafından, Hastane Müdür Yardımcılarından İsmail Yılmaz ve Hastane Sosyal Hizmet Uzmanı Hüseyin Kara'ya teslim edilmiştir.

Hastane yönetimi Covid hastaları için hazırlanan ihtiyaç paketlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirip bu süreçte İl Müftülüğü olarak yanlarında olduğumuz için teşekkürlerini belirtti" denildi.
 

banner3
YORUM EKLE