Korona hastası için "Hastanede yer yok" iddiası!

Sakarya'da yaşayan "Sadık Reis" lakaplı Sadık Ceylan'ın annesi koronavirüse yakalandı. Anne Ceylan'ın hastanede yer olmadığı için acilde bekletildiği öne sürüldü.

Korona hastası için "Hastanede yer yok" iddiası!

sakaryayenihaber.com - Erdem YILDIRIM

Edinilen bilgiye göre, Adapazarı Şeker Mahallesi'nde yaşayan Sadık Reis lakaplı Sadık Ceylan'ın annesi koronaya yakalandı. Koronaya yakalanan Ceylan'ın hastanelerde yer olmadığı için Eski Kadın Doğum Hastanesi'nde bekletildiği iddia edildi.

İddiayı gündeme getiren Şeker Mahallesi'nin tanınmış isimlerinden Orhan Muslu yaptığı açıklamda, "Sevgili Sadık Ahmet Ceylan ( SADIK REİS ). Annesi ne yazıkki Covid-19 Koranavirüs rahatsızlığı sebebiyle Doğum evi hastanesinde acilde bekletiliyor.....!! Doktorların söylediği merkez eğitim araştırmaya yatış verdiler âmâ hastanede yatacak yer olmadığından acilde dünden bugüne bekletiliyor..... Ya biri iyileşecek şifa bulacak taburcu olacak yada biri VEFAT edecek yer boşalacak bekliyoruz... Bu durumda ALLAH tüm hastalarımıza ŞİFA yakınlarınada Sabırlar versin. Sakarya'da hastanelerde yatacak yer yok... Ve sevgili SADIK REİS bu durumda 14 gün evde KARANTİNA altına alındı Fakat biraz rahatsız gibi inşALLAH bir belirti olmaz .Dualarımızı eksik etmeyelim" dedi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 14:14
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muammer Talu
Muammer Talu - 2 ay Önce

SADIK KARDEŞİME VE ANNESİNE ALLAH,TAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Hulya bilgic
Hulya bilgic - 2 ay Önce

Geçmiş olsun nagihan yenge ve sadık inşallah tez vakitte sağlığınıza kavuşursunuz