Korona paketi dağıttılar

Türk Tarım Orman Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Yıldırım, Tarım İl Müdürlüğü, Orman Bölge Müdürlüğü, Et ve Süt Kurumu ve bağlı tüm ilçe müdürlüklerini ziyaret ederek kovid-19 önlemleri kapsamında içerisinde maske, kolonya, dezenfektan bulunan paket dağıttı.

Korona paketi dağıttılar

sakaryayenihaber.com-Serkan OK

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve halen devam eden kovid-19 salgınına karşı tedbirler her geçen sıklaştırılıyor. İçişleri Bakanlığı tarafından 81 valiliğe gönderilen kovid-19 genelgesine göre ülke genelinde maske takma zorunluluğu geldi. Devlet bir taraftan desteklerde bulunurken, belediyeler ve bazı STK’lar kendi imkanları kapsamında destekler veriyor.

PERSONELLERE DAĞITTILAR

Türk Tarım Orman Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Yıldırım Tarım İl Müdürlüğü, Orman Bölge Müdürlüğü, Et ve Süt Kurumu ve bağlı tüm ilçe müdürlüklerini ziyaret ederek kovid-19 önlemleri kapsamında içerisinde maske, kolonya, dezenfektan bulunan paket dağıttı. Farkındalık oluşturmak amacı ile tüm kurum ve kuruluşlara maske ve dezenfektan desteğinde bulunduklarını belirten Yıldırım, “Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte anladık ki en önemli şey sağlık. Bu noktada bizlerde STK temsilcileri olarak farkındalık oluşturmak adına salgına karşı içerisinde maske, kolonya ve dezenfektan olan bir paket hazırladık. Bu paketlerimizi Tarım İl Müdürlüğü, Orman Bölge Müdürlüğü, Et ve Süt Kurumu ve bağlı tüm ilçe müdürlüklerinde çalışan personellerimize dağıtıyoruz” dedi.

banner3
YORUM EKLE