Koronaya yakalanan Babacan'a "geçmiş olsun" mesajı

DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Koronaya yakalanan Babacan'a "geçmiş olsun" mesajı

sakaryayenihaber.com -

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, korona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Biraz önce Covid-19 testimin sonucunun pozitif olduğunu öğrendim. Şu an durumum iyi çok şükür. Doktorlarım bir süre ailemle birlikte karantina altında kalmam gerektiğini söyledi. Çalışmalarıma evden devam edeceğim inşallah. Sağlıkla kalın ve lütfen kendinize dikkat edin” ifadelerine yer verdi. 

GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Babacan'ın koronaya yakalanması sonrası bir açıklama yapan DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan, "Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan'ın COVID-19 test sonucunun pozitif çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Doktorunun tavsiyesi üzerine süreci evinde geçirecek olmakla birlikte çalışmalarına da evden devam edecektir. Genel Başkanımızın bir an önce sağlığına kavuşmasını diler bu vesileyle milletimize de sağlık ve esenlikler temenni ederiz" ifadelerini kullandı.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 2 ay Önce

Vah yaaaa! Ne üzüldüm şimdi bak. Bebecan covit 19 olmuş. Seni covit 19 kesmez ki.. Sen covit 19 s Plas XL2 falan olman lazım amaaaa,:)

SIRADAKİ HABER