Kulüplerin biri kapanıyor, diğeri partiliyor!

Sakarya'da vaka sayıları yükseldikçe, gece kulüplerinde yapılan partilerin sayısı da artıyor. Daha önce skandal görüntülerin ortaya çıktığı iki mekan geçici olarak kapanırken, korona partilerine bir yenisi daha eklendi...

Kulüplerin biri kapanıyor, diğeri partiliyor!

sakaryayenihaber.com-

Sakarya'da bilindiği üzere korona vakaları, son günlerde önemli ölçüde bir artış gösterdi. Günlük vaka sayıları bazı günler 200'lü sayıları geçti, günlük test sayımız ise 2 bine yaklaştı. 

Hükümet yetkilileri ve şehirdeki yöneticiler "Temastan kaçının, toplu buluşmaları iptal edin" gibi çağrılar yaparken ortaya çıkan görüntüler tedbirlere uyulmadığını gösteriyor.

Adapazarı'nda daha önce 2 gece kulübünde skandal partiler düzenlenmiş ve mekanlar belediye ekiplerince geçici olarak kapatılmıştı. Aynı görüntüler bu kez aynı bölgede bulunan bir başka eğlence mekanında kaydedildi.

Adapazarı Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan gece kulübünde skandal bir parti düzenlendi. Eğlence gecesine katılanlar maske takmadan saatlerde dans etti.

Bu anlara ait görüntülerde partiye katılanların sosyal mesafe ve temas kuralını çiğneyerek eğlendiği, bu görüntü karşısında işletmecilerin de rahat tavırlar sergilediği görüldü.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, sosyal medyada yayınlanan görüntüleri inceleyerek skandal eğlenceyle ilgili soruşturma başlattı. 

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 11:48
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER