Müdür Öğütlü korona hastasıyla telefonda görüştü 

Sağlık Müdürlüğü bünyesinde kurulan Covid-19 Sağlık Destek Hattı Çağrı Merkezini ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, telefonla bir covid hastasını bilgilendirdi. 

Müdür Öğütlü korona hastasıyla telefonda görüştü 

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından covid-19 hastaları için Destek Hattı hizmete girdi. 0(264) 251 34 54 numaralı direkt hattan ve 0 (264) 251 35 50 numaralı santral telefonunun dahili 1416-1432-1465-1533-1536 numaralarından hizmet veren merkez, ilçe sağlık müdürlüklerinde de hizmete girdi. 

İl Salık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü çağrı merkezini ziyaret ederek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Çağrı merkezinin, covid-19 hastalarının özel sorularına yanıt vermek, sorunlarının çözülmesine yardımcı olmak, sağlık kurumları arasında koordinasyonu sağlamak amacıyla kurulduğunu dile getiren Öğütlü, çağrı merkezinde bir covid-19 hastasının telefonunu karşılayarak bilgilendirmede bulundu. 

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aynur Varol
Aynur Varol - 5 ay Önce

Sağlık müdürümüz göreve geldiğinden beri ekibiyle çok güzel fedakarca görevini yapmakta,bu pandemi döneminde de daha çok özveriyle çalışmaktadır.Kendisine ve ekibine sağlıklı uzun ömürler dilerim.Allah öyle amirleri başımızdan eksik etmesin.Saygılarımla...