O doktorun son sözleri yürekleri dağladı…

Güncel görev yeri İstanbul olan ve Erenler Sağlık Ocağı'nda da aile hekimi olarak yıllarca görev yapmış Doktor Yavuz Kalaycı koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmeden önceki son sözleri yürekleri bir kez daha dağladı.

O doktorun son sözleri yürekleri dağladı…

Doktor Yavuz Kalaycı İstanbul Eyüpsultan Nişanca Aile Sağlığı Merkezi’nde aile hekimi olarak görev yaptığı sırada enfekte olarak hastalandı. Erenler’de de yıllarca görev yapmış olan Doktor Kalaycı uygulanan tüm tedavilere rağmen koronavirüse yenik düştü.

56 yaşındaki iki çocuk sahibi Kalaycı'nın 10 gün boyunca uyutulduğu, bu süre içerisinde babasının ve annesinin de Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Dr. Kalaycı’nın vefat etmeden önceki son sözleri ise yürekleri sızlattı. Onkoloji uzmanı Doç. Dr. Erdinç Nayır, sosyal medyada Dr. Kalaycı’nın vefatının ardından şunları yazdı:
“Bugün bir doktor arkadaşımız koronavirüsten dolayı hayatını kaybetti. Aynı sebeple annesini, babasını ve kardeşini kaybeden Dr.Yavuz Kalaycı'nın son mesajı: 'Kızlarım küçük, sahip çıkarsınız değil mi?'

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Efraim Kaya
Efraim Kaya - 7 ay Önce

Allah rahmet eylesin, bu güzel kızlara kim yardımcı olur onların yüzlerini bir an olsun güldürürse Allah ta ondan razı olsun

SIRADAKİ HABER