Ölümünden 6 gün önce paylaşmış: 33 yıl bitti...

Adapazarı'nda yaşayan 51 yaşındaki Nariye Geyvan, koronavirüs sebebiyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi

Ölümünden 6 gün önce paylaşmış: 33 yıl bitti...

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK'in haberi

HASTANEYE YATIRILDI
Adapazarı'nda korona sebebiyle bir aileyi yasa boğan haber geldi. Geyven Ailesi'nden Nariye Geyvan'a bir süre önce gittiği hastanede korona teşhisi kondu. Ağır semptomlar gösterdiği için hastaneye yatırılan kadının durumu ağırlaştı. 


ACI HABERİ GELDİ
Yoğun bakıma alınan Geyvan'dan bu sabah saatlerinde acı haber geldi. 2 çocuk annesi kadının ölümü ailesi ve sevenlerini yasa boğdu. Geyvan'ın cenazesi Adapazarı Şeker Mahallesi'nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşlarıyla sonsuzluğa uğurlandı.


ÖLÜMÜNDEN 1 HAFTA ÖNCE...
Talihsiz kadının ölümünden sadece 6 gün önce sosyal medyada eşiyle birlikte kutsal topraklara gittikleri görüntüleri paylaşmıştı. Eşi için "İyi ki hayatımdasın 33 sene bitti" notunu yazan kadın,"En güzel yere gittik, tekrar gitmeyi nasip et Allah'ım" ifadelerine yer verdi. Bu paylaşım, görenleri duygulandırdı.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2020, 16:47
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elvin
Elvin - 2 ay Önce

Doğru bilgiler yazarsanız sevinirim. Nariye hanım maalesef evinde öldü ve hiç çocuğu yoktu. Allah rahmet eylesin başımız sağolsun

Halk
Halk - 2 ay Önce

Salgın hastalık var ve en güzel yere gittin. Rasul diyor ki bir yerde salgın hastalık var ise oraya gitme girdinse oradan çıkma! Eh böyle tavsiyeye uymayınca hastalık kaçınılmaz oluyor. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Burak
Burak - 2 ay Önce

Daha devletimiz acaba neyi bekliyor bütün yasakların geri gelmesi için herkesin ölmesimi gerekiyor.

Tuğba s.
Tuğba s. - 2 ay Önce

Bi haber yapıyorsanız iyice araştırıp yapın 2 çocuk annesi değildi. Ayrıca aşağıya yorum yapan arkadaş habere eklenen fotoğrafı tam olarak incelemedin sanırım 2 sene önce gitti umreye. Ne haberin kaynakları sağlam. Ne yorum yapan insanların vicdanı sağlam.