Ömer Döngeloğlu'nun son videosu

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden SAÜ mezunu İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu'nun gerçekleştirdiği son sohbetin görüntüleri ortaya çıktı. Döngeloğlu, salgın nedeniyle internet üzerinden gerçekleştirdiği sohbette, ‘Ramazan-ı Şerif bize bu sene ağır imtihan olacak’ ifadelerini kullandığı görüldü.

Ömer Döngeloğlu'nun son videosu

sakaryayenihaber.com -

İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yenik düştü. Döngeloğlu'nun vefat haberini Başakşehir Belediye Başkanı duyururken, çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Döngeloğlu'nun vefatı nedeniyle üzüntüsünü paylaştı.

SON SOHBET

Paylaşımlar arasında Döngeloğlu'nun gerçekleştirdiği son sohbet konuşması da yer aldı. Yakın zamanda gerçekleştirdiği sohbeti salgın nedeniyle internetten gerçekleştiren Döngeloğlu'nun "Ramazan-ı Şerif bize bu sene ağır imtihan olacak" ifadelerini kullandığı görüldü.

Döngeloğlu, söz konusu sohbetinde şu ifadelere yer vermiş:

"Bizim için bu sene ağır imtihan olacak. Teravihlerimizi evlerimizde hiç değilse cemaat yaparak Allah'ım kılmayı, peygamberimizi de sevindirmeyi, Allah'ım seni de razı etmeyi bu Ramazan'da ve bayrama da gerçek bayramla çıkmayı ümmeti Muhammed'e, insanlığa nasip et yarabbi. Dualarımızın kabulü için, bütün geçmişlerimizin, atalarımızın ve ecdadımızın, din ve devlet büyüklerimizin, ahirete göçmüşlerimizin ruhu için, milletimizin, vatanımızın, devletimizin, insanlığın birliği, güç ve kuvveti, kardeşliği ve selameti için, hayırların fethi için, Allah rızası için el-fatiha."

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2020, 18:11
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali al
Ali al - 6 ay Önce

Allah rahmetiyle muamele eder inşalah

Ayse ayaz
Ayse ayaz - 6 ay Önce

Rabbim nur içinde yatirsin inşaAllah.

Ayşe ayaz
Ayşe ayaz - 6 ay Önce

Mekani cennet olsun insaAllah..çok ūzūldūm.

SIRADAKİ HABER