Restoranlar ile ilgili bu karar alındı!

Kabine toplantısı sonrası açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, restoran ve kafelere, paket servis haricinde hizmet veremeyeceğini ifade etti.

Restoranlar ile ilgili bu karar alındı!

Artan koronavirüs vakaları üzerine yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısının ardından alınan yeni tedbirleri açıklayan Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, restoran, lokanta, pastane, kafe, kafeterya gibi yeme içme yerleri, paket servis haricinde hizmet veremeyeceğini duyurdu. 

Yeni koronavirüs tedbirleri kapsamında, restoran, lokanta, pastane, kafe, kafeterya gibi yeme içme yerleri, paket servis haricinde hizmet veremeyecek.

Daha önce İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgede; restoran, lokanta, pastane, kafe, kafeterya gibi yeme içme yerleri 10:00 ila 20:00 saatleri arasında sadece paket servis veya gel al hizmeti verecek şekilde açık olabileceği belirtilmişti.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2020, 00:11
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
rivaldo54
rivaldo54 - 2 ay Önce

daha onceden yerinde servismi yapiyorduk nasil yeni haber bu cumartesi pazar komple sokağa cikma yasaği var ama bize gidin dukkanini açın diyor tabi vergileri kim ödüyecek biz hamallar kim yiyecek yan gelip yatan memurlar başkanlar politikacilar