Sakarya'da 2 günde 4 kişi koronavirüsten öldü

Sakarya'da 2 günde 3 farklı ilçede yaşayan 4 kişi korona kurbanı oldu. Peş peşe gelen ölüm haberleri 4 farklı ailenin evine ateş düşürdü. Koronavirüsten ölüm oranları şehirde oldukça arttı

Sakarya'da 2 günde 4 kişi koronavirüsten öldü

SAKARYAYENİHABER.COM

Sakarya'da son 2 günde koronadan ölüm haberleri peş peşe geldi. Taraklı, Geyve ve Akyazı'da yaşayan 4 kişi koronavirüs kurbanı oldu. 


OSMAN ÇINAR(76) - TARAKLI

Taraklı ilçesi Kemaller Mahallesi'nde yaşayan 76 yaşındaki Osman Çınar'a bir süre önce korona teşhisi konuldu. Çınar, yaşlı ve hasta olduğu için tedavisine hastanede başlandı. SAÜEAH'ta tedavi gören yaşlı adamın durumu ağırlaştı. Çınar, bu sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Yaşlı adamın ölümü ailesi ve sevenlerini yasa boğdu. Çınar'ın yaşadığı Kemaller Mahallesi'nde bugün toprağa verileceği öğrenildi.
 
KERİM ALTUN(75) - GEYVE 

Geyve Yörükler Mahallesi'nde yaşayan 75 yaşındaki Kerim Altun, bir süre önce koronaya yakalandı. teşhis konulmasından sonra tedavi için SAÜEAH'a yatırılan Altun'un durumu geçtiğimiz günlerde ağırlaştı. Youn bakıma alınarak entübe edilen Altun'un bu sabah acı haberi geldi. Bu haber yaşlı adamın ilçedeki ailesi ve yakınlarını yasa boğdu. Korona kurbanı adam, bugün yaşadığı Yörükler Mahallesi'nde toprağa verilecek. 

HİKMET DÜZCAN(62) - AKYAZI

Koronavirüs Akyazı’dan bir can daha aldı. Akyazı Belediyesi’nin eski meclis üyelerinden İnşaat Mühendisi Arif Hikmet Düzcan koronavirüsten hayatını kaybetti. Yaklaşık 1 ay önce yakalandığı koronavirüs nedeniyle Yenikent Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Arif Hikmet Düzcan yaşam savaşını kaybetti. 62 yaşında hayatını kaybeden Tezcan'ın cenazesi Akyazı Merkez Mezarlığında toprağa verilecek.

ALİ SANCAK(55) - GEYVE

Geyve'de yaşayan 55 yaşındaki Ali Sancak'a bir süre önce korona tanısı konuldu. Sancak, tedavisi için hastaneye yatırıldı. Aynı zamande ilçenin Ziratt Odası yöneticisi olan Sancak'ın durumu geçtiğimiz günlerde ağırlaştı. Yoğun bakıma alınarak entübe edilen adamın bu sabah ölüm haberi geldi. Acı haber Sancak'ın ailesi ve sevenlerini yasa boğdu.Sancak'ın cenazesi bugün Geyve Yörükler Mahallesi'nde toprağa verilecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2020, 08:11
banner3
YORUM EKLE