Sakarya'da 3 evdeki korona partisine polis baskını!

Sakarya'da polis ekipleri ihbar üzerine evlerde parti yapan 3 farklı adrese baskın düzenledi. Yapılan baskınlarda 35 kişiye toplamda 110 bin 250 TL para cezası kesildi.

Sakarya'da 3 evdeki korona partisine polis baskını!

sakaryayenihaber.com - Azim ÇELİK

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yasak olmasına rağmen ev buluşmaları devam ediyor. Günlük vaka sayılarının 110 civarlarında olduğu ilimizde vatandaşar da kurallara riayet etmekten kaçınıyor. Virüsün yayılmasında en büyük etkenlerden biri olan ev buluşmalarını sürdüren vatandaşlar, tehlikenin boyurunu arttırıyor.

PARTİ DÜZENLEDİLER

Son olarak Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekipleri kendilerine gelen ihbarlar üzerine Adapazarı'nda 3 eve baskın düzenledi. Düzenlenen baskınlarda 2 evde doğum günü partisi ve bir evde de gün yapıldığı tespit edildi. Yapılan baskın sonucu 35 kişiye toplamda 110 bin 250 TL para cezası kesildi.

Yetkililer, son dönemlerde ev buluşmalarının artış gösterdiğini, böyle giderse vaka sayılarında ciddi yükselmelerin olacağını, vatandaşların bu konuya dikkat etmelerini söyledi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2021, 16:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Takipci halk
Takipci halk - 2 hafta Önce

Çok güzel olmuş tebrik ediyorum komşularını helal olsun demekki çok cahil insanlarımız var sakarya da mutasyon görüldü deniyor ne toplantısı ne günü