Sakarya'da hangi AVM açıldı? Yeni mesai saatleri

Türkiye'de bugün normalleşme takvimine girildi. Peki 11 Mayıs'ta nerler açıldı? Haberimizde...

Sakarya'da hangi AVM açıldı? Yeni mesai saatleri

sakaryayenihaber.com - Azim ÇELİK

Bugün 11 Mayıs Pazartesi. Türkiye'de koronavirüs normalleşme süreci bugün itibariyle başaldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bakanların yaptığı görüşmeler sonrası kademeli olarak normale dönüş planlandı. Açılacağı duyurulşan iş yerleri günler öncesinden dezenfekte edildi. Hijyen çalışmaları üst düzeye çıkarıldı.
NERELER AÇILDI?
Ticaret Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'nın koyduğu kurallar çerçevesinde AVM'lerde bugün hizmet yeniden başladı. Bugün itibariyle Türkyie genelinde giyim eşyası, ayakkabı, çanta, züccaciye gibi ürünlerin satıldığı işletmeler açıldı. Öte yandan kuaför ve berberler bu sabah dükkanlarını yeniden açtı. Bu iş yerlerinde dezenfekte çalışmaları yapıldı, hijyen kuralları üst düzeye çıkarıldı. Randevulu sisteme geçildi ve koltukl sayısının yarısı kadar müşteri uygulaması devreye alındı. Kuaförlerin saat 09.00 ve 21.00 saatleri arası hizmet vereceği açıklandı.

SAKARYA'DA 3 AVM, YENİ SAATLER 

Serdivan ve Erenler'de bulunan 3 AVM bugün kapılarını yeniden müşterilerine açtı. Buralarda bulunan giyim eşyası, ayakkabı, çanta, züccaciye gibi ürünlerin satıldığı işletmeler, berberler ve güzellik salonları faaliyete başladı. Diğer mağazaların ne zaman açılacağı, şuan hangileri için izin verildiği konusunda bilgi yok. İlimizdeki alışveriş merkezlerinde mesai saatleri ise değişti. Bu hafta Serdivan AVM'nin 11.00 ve 19.00 saatleri arasında, Ada AVM'nin 09.00 ve 19.00 saatleri arasında, Agora AVM'nin ise 11.00-20.00 saatleri arasında hizmet vereceği öğrenildi. AVM'lerdeki yeni uygulamanın detaylarının önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2020, 02:48
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemil Borinli
Cemil Borinli - 6 ay Önce

Teşekkürler Bilgilendirdiğiniz için başarılarınızın devamını dilerim

Sakaryrli
Sakaryrli - 6 ay Önce

Haber yapmak için yazı yazıyorsunuz tüm avm yönetimleri arayarak teyit ederseniz insanlara doğru bilgi verirsiniz.

Agora Avm 1 Haziranda açılıyor.

PAKİZE ERGEN
PAKİZE ERGEN - 5 ay Önce

See you thank you

SIRADAKİ HABER