Sakarya'da kaç esnaf dükkan açacak? Başkan tek tek açıkladı

SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sakarya'da genelgeyle faaliyetlerin durdurulan 10 bin 242 esnafın 1 Haziran'da yeniden hizmet vermeye başlayacağını söyledi

Sakarya'da kaç esnaf dükkan açacak? Başkan tek tek açıkladı

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK

10 BİN 242 ESNAF DÜKKAN AÇIYOR
Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Hasan Alişan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı normalleşme süreci kapsamında yeniden dükkan açacak esnaf için konuştu.
Başkan Alişan berber, kuaför, spor salonu, lokanta, güzellik merkezi, kafe, restoran ve bir çok sektörden toplamda Sakarya'da 10 bin 242 esnafın 1 Haziran'da yeniden hizmete başlayacağını söyledi.
TEK SIKINTI ZAMAN VERİLMEDİ
Alişan, tek sıkıntının kendilerine temizlik ve hazırlık için zaman verilmemesi olduğunu belirterek şöyle konuştu: "10 bin 242 esnafımız 1 Haziran'da yeniden hizmet vermeye başlayacak. İçinde bir çok sektör var. Normale dönmesi sevindirici, üzüntü verici taraf şudur. Pazartesi normale dönecek, başta temizlik, ham madde hizmet ve imalata hazırlık aşamasında bize fırsat tanınmadı. Çalışanlarımızı davet edip, camları pencereleri açıp temizlik yapacağız. Bu konuda bize zaman tanınsaydı daha iyi olurdu, tabiki bunlar da bizim için de bir kazanım." 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2020, 21:35
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan korkmaz
Hakan korkmaz - 5 ay Önce

Yani mayıs ın başında söylendi 2 haziran da faaliyet e gececeği herkes temiz liğini zamanın da yaptı m

SIRADAKİ HABER