Sakarya'da koronaya yakalanan polis sayısı!

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, koronavirüs sürecinin başından bugüne Sakarya'da 74 polisin virüse yakalandığını belirtti.

Sakarya'da koronaya yakalanan polis sayısı!

sakaryayenihaber.com - Serkan OK

Sakarya Yenihaber Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanvekili Kenan Çatalbaş ve Karate Federasyonu Başkanvekili Meydan Kobaş, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, şehrin gündemine ilişkin değerlendirilmede bulunuldu. İl Emniyet Müdürü Kaya, kovid-19 salgını sürecinde Emniyet Müdürlüğü olarak alınan tedbirlere, kovid-19’a yakalanmış emniyet personellerine ilişkin bilgiler verdi. 

74 POLİS KOVİD-19’A YAKALANDI

Salgının ilk gününden bu yana karantinaya alınan personel sayısının 286 olduğunu açıklayan Kaya, “Bu arkadaşlarımızın 74’ü virüse yakalanmış. 74 arkadaşımızdan 65’i iyileşmiş, 9’u halen testi pozitif olan arkadaşlarımız. Bunun yanında şu ana kadar virüsten ölen personel arkadaşımızda yok. Salgına yakalanan birçok arkadaşımızda semptomlar görülmüyordu. Bunu gören kişiler, ‘salgından bir şey olmuyor’ düşüncesine kapılabiliyor ama diğer bir taraftan sesi çok kötü olanlar ya da sağlık durumu ağır olanlar görüldüğü ve duyulduğu zaman bir korku yaşanıyor. Bu sefer de kişi tedbirleri sıklaştırıyor. Salgına karşı çok dikkat etmeli ve bilinçli olmalıyız” ifadelerini kullandı. 

Sakarya'da binlerce kişiye ceza yazıldı

Korona verisini paylaştı: Sakarya yüzde 95

Sakarya'da koronalılar MİS'ten kaçamayacak

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020, 14:30
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Takipci halk
Takipci halk - 4 hafta Önce

Benim damadımda polis işine gidip geliyor küçücükte çoçuğu var Allah korusun kızımıda torunumuda damadımıda ne yapabiliriz duadan başka meslek

SIRADAKİ HABER